Blog

Promosyon Çakı

11 Nisan 2018

Çakı, açılıp kapanan bir veya birkaç ağızlı küçük cep bıçağı. Çakılar çeşitli şekillerde, çeşitli maksatlar için kullanılırlar. Tırnak çakısı, izci çakısı, komando çakısı, avcı çakısı bunlardan bazılarıdır. Belli büyüklük sınırlarını aşanlar suç aleti hükmüne girdiklerinden bunları taşımak kanunen suç olur.

Devamı

Promosyon Kartvizitliğin Avantajları

11 Nisan 2018

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kartona yapılmaktadır.

Devamı

Promosyon Anahtarlık

11 Nisan 2018

Anahtarlık, anahtarların kaybolmasını önlemek ve kolayca kullanılmasını sağlamak için kullanılır. Promosyon anahtarlık çeşitlerimiz metal anahtarlıklar, deri anahtarlıklar, üretim anahtarlıklardır.

Devamı

Promosyon Şapka

11 Nisan 2018

Şapka, başa giyilen veya takılan aksesuardır. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılabilir. Yaz ve kış dönemlerinde kullanılmasının nedeni mevsimsel değişikliktir.

Devamı

Neden Promosyon Çanta?

11 Nisan 2018

Çanta; bazı firmalar için vazgeçilmez bir promosyon ürünü olmakla beraber aslında görselliği, şıklığı ve zarafetiyle kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. En zengininden tutun da en orta gelirlisine kadar her kadın dışarı çıkacağı zaman mutlaka çanta kullanır.

Devamı

Kalem ve Yazı

11 Nisan 2018

Kalem, yazı yazmakta ve resim yapmakta kullanılan, genellikle ince bir çubuk şeklindeki araçtır. Kalem çeşitleri kurşun kalem, tükenmez kalem, kara kalem, dolma kalem, uçlu kalem, divit ve tüy'dür.

Devamı

Zaman Kavramı

11 Nisan 2018

Zamanın bilinmesi için gerekli olan en önemli varlık saattir. Diğer bir deyişle saat, zamanı ölçmeye yarar. Saatin bulunuşu bundan yıllar öncesine dayanıyor. Saatin bulunuşu ile ilgili net bir tarih yoktur.

Devamı

Taşınabilir Şarj Cihazı

11 Nisan 2018

PowerBank son zamanlarda ihtiyacını bizlere en çok gösteren cep telefonu aksesuarıdır. PowerBank genel olarak taşınabilir şarj cihazı olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra harici batarya ve taşınabilir harici şarj cihazı olarak da bilinir.

Devamı

Hoparlör Promosyon Malzemesi Midir?

11 Nisan 2018

Hoparlör, elektrik akımı değişimlerini ses titreşimlerine çeviren alettir. Gelen elektriksel sinyalleri insan kulağının duyabileceği şekilde çevirip dışarı çıkartır. Fransızca “haut-parleur” (yüksek konuşur) sözünden gelir.

Devamı

Promosyon USB

11 Nisan 2018

USB, İngilizce 'Universal Serial Bus' kelimesinin kısaltmasıdır. USB'nin türkçesi

Devamı

Defteri Kim Buldu?

11 Nisan 2018

Hepimizin bildiği üzere defter ve benzerleri (ajanda, organizer gibi) kağıttan yapılır. Çoğumuzun çok ufak yaşlarda tanıştığı defterlerle ilgili bilgi vermeden önce kısaca kağıdı tanıyalım.

Devamı