Art Promotion!

Art Promosyon ve Tanıtım, kurumsal firmaların dönemsel ihtiyacına hızlı cevap veren tecrübeli ve dinamik bir yapıdır. Hedef fiyat, bütçe ve numune talepleri oluştuğunda rekabetçiliğimiz ve hızlı-kaliteli ürün teslimatı yeteneğimiz daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır. 2004 Yılında Art Reklamcılık Tasarım Hizmetleri San. Tic. Ltd. adıyla kurulmuş olan firmamız; 2009 Yılı itibariyle Avrupa Merkezli İş Ortağımızla birleşmiş olup, reklam ajansı olarak hizmet verdiği müşterilerine bu sektörde de hizmet vermeye başlamıştır. more...

Let us call you

It is enough just to leave your contact info. You will be contacted back immediately. Ask For A Price Quote.

Blog

  • Promosyon Kartvizitliğin Avantajları

    Advantages of Promotional Business Card Holders

    Business card generally is a design on which owner’s name and surname, company worked for, title and contact informations are printed on. Usually bristol cardboards are used to produce business cards. Sizes often used for business cards: width: 5 - 5,5 cm, height 8-9 cm. Since the business cards are inseperable parts of corporate identity, they should be produced in that manner.

  • Kalem ve Yazı

    Pen and Writing

    Pens and pencils are instruments for writing or drawing, generally consisting of a thin probe shape. The types are pencil, ball point pen, charcoal, fountain pen, mechanical pencil, dip pen and quill pen.