ÜRÜNLERİMİZ

Blog Yazılarımız

Promosyon Çakı

2017-02-20 15:11:55

Çakı, açılıp kapanan bir veya birkaç ağızlı küçük cep bıçağı. Çakılar çeşitli şekillerde, çeşitli maksatlar için kullanılırlar. Tırnak çakısı, izci çakısı, komando çakısı, avcı çakısı bunlardan bazılarıdır.

Promosyon USB

2017-02-20 11:13:28

Flaş bellek teknolojisi çoğunlukla bellek kartlarında ve USB bellek aygıtlarında kullanılır.

Hoparlör Promosyon Malzemesi Midir?

2017-02-20 10:52:42

Hoparlör, elektrik akımı değişimlerini ses titreşimlerine çeviren alettir. Gelen elektriksel sinyalleri insan kulağının duyabileceği şekilde çevirip dışarı çıkartır.

Taşınabilir Şarj Cihazı

2017-02-20 10:35:46

PowerBank son zamanlarda ihtiyacını bizlere en çok gösteren cep telefonu aksesuarıdır. PowerBank genel olarak taşınabilir şarj cihazı olarak bilinmektedir.

Defteri Kim Buldu?

2017-02-20 10:10:37

Hepimizin bildiği üzere defter ve benzerleri ajanda, organizer gibi kağıttan yapılır. Çoğumuzun çok ufak yaşlarda tanıştığı defterlerle ilgili bilgi vermeden önce kısaca kağıdı tanıyalım.

Kalem ve Yazı

2017-02-20 10:08:11

Kalem, yazı yazmakta ve resim yapmakta kullanılan, genellikle ince bir çubuk şeklindeki araçtır. Kalem çeşitleri kurşun kalem, tükenmez kalem, kara kalem, dolma kalem, uçlu kalem, divit ve tüydür.

ART PROMOSYON

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, bu kapsamda talep edilmektedir.

Daha farklı bir anlatımla, bir malı geniş kitlelere tanıtmak ve o malın sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara “promosyon” denir. Kökeni Latince “promotio” kelimesinden gelen bu terim “fikir”, “öne çıkarmak” olarak tercüme edilebilir. Her türlü tanıtım ve reklam çalışması bu başlık altına girmektedir.

Öte yandan pazarlamadaki yaygın kullanımı ile, promosyon satış noktalarında ürünü tanıtıcı veya satışa olumlu yönde katkı sağlayacak birtakım aktiviteler olarak değerlendirebiliriz. Fiyat indirimi, ürüne herhangi başka bir ürünü bağlamak gibi promosyon çeşitleri yaygın olarak kullanılmakla beraber müşteri sadakati veya çalışan memnuniyeti sağlayan günümüzde en yaygın türü firmayı hatırlatacak, yaratıcı, kullanışlı ve sağlam ürünlerin “promosyon ürünü” olarak takdim edilmesidir.

Art Promosyon ve Tanıtım, kurumsal firmaların dönemsel ihtiyacına hızlı cevap veren tecrübeli ve dinamik bir yapıdır. Hedef fiyat, bütçe ve numune talepleri oluştuğunda rekabetçiliğimiz ve hızlı-kaliteli ürün teslimatı yeteneğimiz daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır.

2004 Yılında Art Reklamcılık Tasarım Hizmetleri San. Tic. Ltd. adıyla kurulmuş olan firmamız; 2009 Yılı itibariyle Avrupa Merkezli İş Ortağımızla birleşmiş olup, reklam ajansı olarak hizmet verdiği müşterilerine bu sektörde de hizmet vermeye başlamıştır.