ÜRÜNLERİMİZ

ART PROMOSYON

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, bu kapsamda talep edilmektedir.

Daha farklı bir anlatımla, bir malı geniş kitlelere tanıtmak ve o malın sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara “promosyon” denir. Kökeni Latince “promotio” kelimesinden gelen bu terim “fikir”, “öne çıkarmak” olarak tercüme edilebilir. Her türlü tanıtım ve reklam çalışması bu başlık altına girmektedir.

Öte yandan pazarlamadaki yaygın kullanımı ile, promosyon satış noktalarında ürünü tanıtıcı veya satışa olumlu yönde katkı sağlayacak birtakım aktiviteler olarak değerlendirebiliriz. Fiyat indirimi, ürüne herhangi başka bir ürünü bağlamak gibi promosyon çeşitleri yaygın olarak kullanılmakla beraber müşteri sadakati veya çalışan memnuniyeti sağlayan günümüzde en yaygın türü firmayı hatırlatacak, yaratıcı, kullanışlı ve sağlam ürünlerin “promosyon ürünü” olarak takdim edilmesidir.

Art Promosyon ve Tanıtım, kurumsal firmaların dönemsel ihtiyacına hızlı cevap veren tecrübeli ve dinamik bir yapıdır. Hedef fiyat, bütçe ve numune talepleri oluştuğunda rekabetçiliğimiz ve hızlı-kaliteli ürün teslimatı yeteneğimiz daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır.

2004 Yılında Art Reklamcılık Tasarım Hizmetleri San. Tic. Ltd. adıyla kurulmuş olan firmamız; 2009 Yılı itibariyle Avrupa Merkezli İş Ortağımızla birleşmiş olup, reklam ajansı olarak hizmet verdiği müşterilerine bu sektörde de hizmet vermeye başlamıştır.